Yamaha YXZ 1000 R - zupełnie inny wymiar offroadu

Autor: MB 2017.08.08, 12:37 Drukuj

Bawić się w offroad można na wiele sposobów. Potrzeba do tego samochodu 4x4, quada, motocykla albo… pojazdu UTV. Zobaczcie jak nieźle można się bawić w ten ostatni sposób, jeżdżąc Yamahami YXZ 1000 R, np. podczas zawodów Yamaha Dirt Challenge

Jazda UTVem jest zupełnie innym doznaniem, niż jazda quadem czy motocyklem, dlatego, że można zabrać ze sobą pasażera - nawigatora, który podróżuje obok kierowcy, zupełnie tak jak w samochodzie terenowym. Różnica od tego ostatniego jest jednak taka, że pojazd UTV jest lekki, a dzięki temu szybki, więc sekcje pokonuje się zupełnie inaczej niż ciężkim pojazdem 4x4. Zobaczcie jak trudną trasę przygotowano dla tak zwinnych pojazdów podczas Yamaha Dirt Challenge, ile problemów, ale i endorfin dostarczył ten rajs startującym w nim zawodnikom.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę