tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VI Runda Mistrzostw Polski Supermoto
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VI Runda Mistrzostw Polski Supermoto

Autor: Informacja prasowa 2017.08.08, 11:27 Drukuj

Za nami emocjonujący weekend. W niedzielę na torze Poznań Automobilklub Wielkopolski zorganizował VI Rundę Mistrzostw Polski Supermoto.

Po sobotnich emocjach i wyścigach klas 125, Moto3, SST 300 oraz Classic, przyszedł czas na niedzielne zmagania Supermoto. Przy pięknej pogodzie na torze Poznań odbyła się VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto.

NAS Analytics TAG

Podczas wyścigów Mistrzostw Polski klasy S2 Erik Provaznik okazał się niedościgniony i mimo nieudanego startu w drugim wyścigu na metę przyjechał jako pierwszy. Wojciech Mańczak reprezentujący Automobilklub Wielkopolski w pierwszym wyścigu po upadku w części terenowej musiał nadrobić utraconą pozycje i w rezultacie przyjechał na metę 5.  W drugim wyścigu reprezentant naszego klubu po pięknym starcie wysunął się na prowadzenie, lecz niestety nie udało mu się dowieźć pierwszego miejsca do mety i ostatecznie zakończył wyścig na miejscu 3, co w rezultacie w łącznej klasyfikacji zawodów dało mu 4 miejsce.

W Pucharze Polski Klasy C2 najlepszy okazał się niemiecki zawodnik - Kevin Chadrasiak wygrywając bezkonkurencyjnie oba wyścigi. W klasie C4 zwycięzcą został Mieszko Laszecki z Wallrav Racing Club, natomiast w klasie Amator zwyciężył Michał Kocjan reprezentujący BKM Bielsko Biała jadąc na motocyklu Kawasaki.

W Pucharze Pitbike MRF triumfował reprezentant Automobilklubu Wielkopolski Mateusz Wąsowski wygrywając w pięknym stylu oba wyścigi. W kategorii Junior zwycięzcą  został Dominik Zientara, a w kategorii kobiet najlepsza okazała się Daria Leba. 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a kibiców zapraszamy na ostatnią odsłonę zawodów motocyklowych na Torze "Poznań", która odbędzie się w dniach 26-27.08.2017 r.

Piotr Podemski

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr