tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VI Runda Mistrzostw Polski Supermoto
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

VI Runda Mistrzostw Polski Supermoto

Autor: Informacja prasowa 2017.08.08, 11:27 Drukuj

Za nami emocjonujący weekend. W niedzielę na torze Poznań Automobilklub Wielkopolski zorganizował VI Rundę Mistrzostw Polski Supermoto.

Po sobotnich emocjach i wyścigach klas 125, Moto3, SST 300 oraz Classic, przyszedł czas na niedzielne zmagania Supermoto. Przy pięknej pogodzie na torze Poznań odbyła się VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto.

Podczas wyścigów Mistrzostw Polski klasy S2 Erik Provaznik okazał się niedościgniony i mimo nieudanego startu w drugim wyścigu na metę przyjechał jako pierwszy. Wojciech Mańczak reprezentujący Automobilklub Wielkopolski w pierwszym wyścigu po upadku w części terenowej musiał nadrobić utraconą pozycje i w rezultacie przyjechał na metę 5.  W drugim wyścigu reprezentant naszego klubu po pięknym starcie wysunął się na prowadzenie, lecz niestety nie udało mu się dowieźć pierwszego miejsca do mety i ostatecznie zakończył wyścig na miejscu 3, co w rezultacie w łącznej klasyfikacji zawodów dało mu 4 miejsce.

W Pucharze Polski Klasy C2 najlepszy okazał się niemiecki zawodnik - Kevin Chadrasiak wygrywając bezkonkurencyjnie oba wyścigi. W klasie C4 zwycięzcą został Mieszko Laszecki z Wallrav Racing Club, natomiast w klasie Amator zwyciężył Michał Kocjan reprezentujący BKM Bielsko Biała jadąc na motocyklu Kawasaki.

W Pucharze Pitbike MRF triumfował reprezentant Automobilklubu Wielkopolski Mateusz Wąsowski wygrywając w pięknym stylu oba wyścigi. W kategorii Junior zwycięzcą  został Dominik Zientara, a w kategorii kobiet najlepsza okazała się Daria Leba. 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a kibiców zapraszamy na ostatnią odsłonę zawodów motocyklowych na Torze "Poznań", która odbędzie się w dniach 26-27.08.2017 r.

Piotr Podemski

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę