Yamaha YS125 trafiła do stajni Ścigacza!

Autor: Robert Rogowski 2017.08.08, 14:19 2 Drukuj

Dotarła do nas właśnie Yamaha YS125, którą będziemy testować długodystansowo. Wygląda niepozornie, ale coś nam mówi, że w tym małym ciałku drzemie całkiem zadziorny duch!

Naszą uwagę zwróciły odważne sportowe akcenty - przednia lampa, nowoczesne zegary i zadarty tłumik. Pękaty zbiornik paliwa wróży długie przebiegi między tankowaniami. Czas ruszyć w miasto! Już niedługo przeczytacie naszą szerszą relację ze spotkania z tym sympatycznym motocyklem.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę