tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścig Moto3 i wygrana Jorge Martina

Wyścig Moto3 i wygrana Jorge Martina

Autor: Jarek Benito Czech 2018.03.18, 16:10 Drukuj

Różnica na mecie wyniosła 0,023 sekundy. Walka Martina z Canetem była wspaniałym początkiem pierwszej, wyścigowej niedzieli.

Startujący do wyścigu z drugiego pola Jorge Martin, wygrał pierwszy wyścig Moto3 w sezonie.

Hiszpan miał świetne tempo w testach i treningach  zdecydowanie jest jednym z pretendentów do tytułu mistrzowskiego. Od początku wyścigu walczył ramię w ramię z Aronem Canetem i Eneą Bastianinim, lecz ten ostatni zakończył swój udział na 13. okrążeniu.

Podium zasłużenie uzupełnia Lorenzo Dalla Porta, lecz przecina linię mety prawie 7 sekund za zwycięską dwójką. Tuż za nim Niccolo Antonelli. Pierwsze cztery motocykle na mecie, to Honda. Piąty Gabriel Rodrigo na KTMie jest piąty i kolejne trzy Hondy - Di Giannantonio, Toba i Sasaki. Dziesiątkę zamykają Kornfeil i Migno na KTMach.

Aż siedmiu zawodników na deskach. McPhee, Lopez, Loi, Bulega, wspomniany Bastianini, Oettl i młodszy z braci Binderów.

Świetny wyścig, ale teraz już czekamy na Moto2.

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę