tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bagnaia wygrywa wycig Moto2 i pech Marqueza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Bagnaia wygrywa wycig Moto2 i pech Marqueza

Autor: Jarek Benito Czech 2018.03.18, 17:24 Drukuj

…który nie był aż tak tragiczny. Piękna walka podopiecznych Valentino Rossiego i już widać, kto będzie grał pierwsze skrzypce w sezonie 2018.

Pierwsza linia startowa to Alex Marquez, Lorenzo Baldasari i Francesco Bagnaia. Na metę dotarli w dokładnie odwrotnej kolejności, więc tylko Balda zachował swoją pozycję startową. Różnica pierwszej dwójki na mecie, to zaledwie 0,112 sekundy.

NAS Analytics TAG

Cała trójka uciekła reszcie stawki i walczyli do ostatniego zakrętu. Marquez jechał bezbłędnie, lecz zacisk tylnego hamulca nie odpuścił do końca i trzymał klocki na tarczy, co doprowadziło ją do niesamowitego rozgrzania. Świeciła jak neon reklamowy na Times Square.

Stracił wiele cennych sekund, lecz utrzymał się na motocyklu, by bez tylnego hamulca kontynuować ściganie i przekroczyć linię mety. Próbował to wykorzystać Mattia Pasini, lecz brakło mu tempa. Podium z dwiema włoskimi i jedną hiszpańską flagą. Pasini czwarty, przed zawodnikami Red Bull KTM Ajo - Oliveirą i Binderem. Siódmy Schrotter, dalej Vierge i Luca Marini. Dziesiątkę zamyka Jorge Navarro. W tej grupie mógł się znaleźć powracający z MotoGP Sam Lowes, który przebijał się w górę stawki, lecz nie ustrzegł się błędu, po którym wylądował na poboczu.

Należy jeszcze wspomnieć o debiutującym w pośredniej klasie Joanie Mirze. Jedenasta pozycja, to niewątpliwy sukces, czego nie można powiedzieć o Romano Fenatim. Ten ukończył swój pierwszy wyścig w Moto2 na 24. pozycji.

Wyniki GP Kataru 2018 Moto2

Wyniki GP Kataru 2018 Moto2 2

"Peco" Bagnaia spokojnie będzie teraz kontynuował swój ostatni sezon w Moto2 jako lider, gdyż przyszły sezon spędzi w ekipie Pramac Ducati w MotoGP.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr