tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek policjantów na motocyklach - 4 maszyny uszkodzone NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypadek policjantów na motocyklach - 4 maszyny uszkodzone

Autor: Janusz Bębenek 2019.04.20, 09:43 2 Drukuj

W miejscowości Krubin, położonej niedaleko Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, doszło do wypadku kolumny policyjnych motocykli. Skończyło się na szczęście na uszkodzeniach 4 pojazdów i lekkich obrażeniach jednego z uczestników zdarzenia.

Przejazd kolumny policyjnych CBF1000 był częścią programu szkolenia funkcjonariuszy. Jazda w takiej formacji ma swoje prawa, a błąd jednego z uczestników może wywołać efekt domina. Tak niestety stało się w czasie wczorajszego przejazdu szkolących się policjantów przez podwarszawską miejscowość Krubin.

NAS Analytics TAG

Jeden z nich w porę nie wyhamował i spowodował kolizję w sumie czterech motocykli. Wypadek na szczęście nie był groźny w skutkach. Poza maszynami, które trafią teraz do serwisu (wiemy którego i kto będzie je klepał :)), jeden z funkcjonariuszy pojechał do szpitala z urazem nogi.

Źródło: warszawawpigulce.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę