tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akcja Wielkanoc 2019. Policja zapowiada zmasowane działania NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akcja Wielkanoc 2019. Policja zapowiada zmasowane działania

Autor: Raff 2019.04.18, 10:32 2 Drukuj

Zero litości - tak można podsumować plany policji na okres świąt wielkanocnych. Jak zapowiada Biuro Ruchu Drogowego KGP, w czasie akcji "Wielkanoc 2019" policja położy nacisk przede wszystkim na prędkość.

Wielkanoc to tradycyjnie okres wielkiej migracji. Na drogi wyjedzie część społeczeństwa wystarczająca by spowodować pandemonium - korki, wypadki i inne atrakcje znane z masowej wędrówki ludów.

NAS Analytics TAG

Policja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na drogach pojawi się znacznie więcej kierowców, niż ma to miejsce w zwykłe dni, dlatego Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji zapowiada wzmożone kontrole prędkości przy użyciu wszystkich dostępnych urządzeń.

Niestety, oznacza to także użycie wideorejestratorów, które, jak wiadomo, nie mierzą nic ponad prędkość radiowozu. Mamy nadzieję, że policja nie zdecyduje się na użycie skompromitowancyh radarów Iskra-1.

Planując świąteczne podróże, pamiętajcie o nadzwyczajnej aktywności policji, ale też o tym, że na drogach pojawi się znacznie więcej panów w kapeluszach, wpatrzonych w ekrany dam w SUV-ach i zmęczonych życiem handlowców w cywilu.

Zobacz gdzie policja stoi najczęściej

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę