tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek na ZX-6R i uderzenie w bariery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypadek na ZX-6R i uderzenie w bariery

Autor: Beavis 2016.03.31, 08:47 10 Drukuj

Motocyklista popełnia błąd podczas hamowania, wywraca się i uderza w energochłonną barierę.

Opisując zdarzenie motocyklista nie jest pewien, co mogło być powodem jego wypadku. Zastanawia się czy przypadkiem nie jakość tylnej opony. Ale cóż mogło się stać, gdy panicznie hamuje się w złożeniu tylnym hamulcem? Tył "odjechał", a właściciel ZX-6R sunął po jezdni do momentu zderzenia z energochłonną barierą. Jego głowa zablokowała się pomiędzy barierą, a podłożem i sam nie wiem jakim cudem nic mu się nie stało.

NAS Analytics TAG

Powodem całego zamieszania był wypadek dwójki innych jego znajomych, który wywrócili się kilkadziesiąt metrów dalej (co opisuje pod filmem). Nie chcę wychodzić na "Wujka Dobra Rada", czasami sytuacje drogowe są bez wyjścia i czasami każdy popełnia błąd. Ale jeśli w jednej grupie trzech motocyklistów ląduje na "deskach", to znaczy, że czas pomyśleć o zmianie grupy. Albo szkoleniach motocyklowych…

P.S. Ciekawe co by się stało gdyby na skraju drogi znajdowały się bariery linowe?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: lwg 31/03/2016 12:21

kawe* :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę