tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyniki trzeciej rundy Mistrzostw Europy EMX65 i EMX85
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyniki trzeciej rundy Mistrzostw Europy EMX65 i EMX85

Autor: Dominika Jochymska 2021.06.14, 12:46 Drukuj

Trzecia runda Mistrzostw Europy w Motocrossie strefy północno-wschodniej EMX65 i EMX85 odbyła się w miniony weekend na Litwie. Nasi reprezentanci po raz kolejny nie zawiedli i przywieźli do kraju bardzo dobre wyniki.

W klasie EMX65 wystartowała dwójka Polaków: Michał Psiuk i Bartłomiej Kwiatkowski. Michał dwukrotnie dojeżdżał do mety na piątym miejscu i takie też miejsce zajął w klasyfikacji rundy. Natomiast w klasyfikacji generalnej, nasz zawodnik zajmuje trzecie miejsce, za Lucasem Leokiem i Enriko Peilmanem. Bartłomiej Kwiatkowski w obu biegach był 19. i takie miejsce zajął w klasyfikacji dnia. W tabeli, mając na swoim koncie udział w dwóch z trzech rund, aktualnie plasuje się na 22. miejscu.

NAS Analytics TAG

W klasie EMX85 wystartowała z kolei trójka Polaków. Najlepszy z nich Bartosz Jaworski, w pierwszym wyścigu zameldował się na mecie na piątej pozycji, a w drugim dojechał z drugim czasem. Taki wynik pozwolił naszemu reprezentantowi na zajęcie najniższego stopnia podium. W klasyfikacji generalnej Bartosz zajmuje drugie miejsce tracąc do lidera, Semena Rybakova, 31 punktów. Dawid Zaremba w pierwszym biegu był 9., a w drugim 11. To dało Dawidowi 10 rezultat w klasyfikacji rundy. Po startach w dwóch z trzech eliminacji, Zaremba zajmuje 12. miejsce w tabeli. Trzeci z polskich zawodników, Filip Seniuk w pierwszym biegu był 12., a w drugim 15. Filip wyjechał z Litwy z 13. miejscem i takie samo miejsce zajmuje w klasyfikacji generalnej.

Do końca rywalizacji w strefie północno-wschodniej pozostały już tylko dwie rundy. Najbliższa odbędzie się 17-18 lipca w estońskim Parnu, a kolejna 14-15 sierpnia w Aloji na Łotwie. Finał dla wszystkich stref natomiast, rozegrany zostanie 18-19 wrzesnia w Riola Sardo we Włoszech.

Zdjęcie: FIM Europe

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr