tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jaworski i Psiuk na starcie Mistrzostw Europy EMX65 i EMX85 w Riola Sardo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jaworski i Psiuk na starcie Mistrzostw Europy EMX65 i EMX85 w Riola Sardo

Autor: Informacja prasowa 2021.09.17, 16:18 Drukuj

18-19 września 2021 w słonecznej Italii, na Sardynii, na torze w Riola Sardo odbędzie się Finał Mistrzostw Europy EMX65 EMX85. Na maszynie startowej staną najlepsi młodzi zawodnicy z całej Europy, którzy awans do finału wywalczyli uzyskując najlepsze rezultaty w swoich strefach.

FIM Europe rozgrywki dla najmłodszych zawodników podzielił geograficznie na strefy. Cztery strefy EMX65 EMX85 to:

NAS Analytics TAG

*Północno-Zachodnia obejmująca: Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię, Niemcy, Holandię, Belgię, Luksemburg, Wielką Brytanię, Irlandię, Islandię, Czechy i Słowację.
*Północno-Wschodnia, w której znalazły się: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Rosja i Kazachstan.
*Południowo-Wschodnia do której trafiły: Węgry, Rumunia, Mołdawia, Bułgaria, Turcja, Azerbejdżan, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Grecja, Izrael, Macedonia, Czarnogóra i Serbia.
*Południowo-Zachodnia z: Andorą, Chorwacją, Portugalią, Hiszpanią, Francją, Włochami, Monako, San Marino, Słowenią, Szwajcarią, Austria, Liechtensteinem i Maltą.

Do finału, po znakomitych występach w zawodach strefy Północno-Wschodniej awansowało dwóch reprezentantów Polski.

Michał Psiuk (#729) w klasie EMX65 wywalczył czwarte miejsce. Michał po czerech rundach może pochwalić się dorobkiem 141 punktów. Tyle samo uzbierał trzeci zawodnik strefy Aliaksandr Frydlender (BLR). Drugie miejsce w strefie zajął Enriko Peilman (EST), a najwięcej punktów zdobył Lucas Leok (EST).

W klasie EMX85 Bartosz Jaworski (#738) stanął na podium zajmując trzecie miejsce. Bartek po znakomitej jeździe w czterech rundach uzbierał 139 punktów, tyle samo, co Semen Rybakov (RUS), który zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strefy. Najlepszy był Janis Martins Reisulis (LAT).

Trzymamy kciuki za starty Michała Psiuka i Bartosza Jaworskiego w wielkim finale Mistrzostw Europy. Powodzenia!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr