tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj jeden z 10 zestawów LEGO Technic BMW R1200 GS Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj jeden z 10 zestawów LEGO Technic BMW R1200 GS

Autor: MB 2016.12.28, 14:23 Drukuj

Pokażcie swój projekt fantazyjnie przerobionego motocykla, który uzyskał niesamowite, nawet nierealne funkcje dodatkowe. Możecie przesłać nam zdjęcie własnego motocykla po fantazyjnych przeróbkach (dmuchany basen na tylnym siedzeniu, kwiat doniczkowy zamiast zegarów...) lub też zaprezentować nam projekt przeróbek z painta, fotoshopa czy innego programu. 10 najbardziej fantazyjnych, zaskakujących i najlepiej dopracowanych wizualnie projektów - koniecznie z opisami dodatkowych funkcji - zostanie nagrodzonych przez nas jednym z 10 zestawów LEGO Technic do budowy własnego BMW R1200GS i nie tylko…

Na zgłoszenia czekamy na naszym profilu na FB. Chcesz poznać więcej szczegółów i przesłać zgłoszenie do konkursu? Kliknij TUTAJ!

~~~~~------~~~~~

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę