tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mamy zwycięzców! Konkurs z LEGO Technic BMW R1200GS rozwiązany Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mamy zwycięzców! Konkurs z LEGO Technic BMW R1200GS rozwiązany

Autor: Redakcja 2017.01.10, 14:17 1 Drukuj

Aż dziwne, że w Polsce nie są produkowane żadne motocykle, bo pokazaliście, że w naszym kraju jest całe mnóstwo zdolnych projektantów, inżynierów i wizjonerów. Wasze pomysły motocyklowych konstrukcji, czasem śmieszne, czasem sensowne, a czasem zupełnie odjechane zdecydowanie zasługują na nagrodę -jeden z 10 zestawów LEGO Technic do budowy własnego BMW R 1200 GS.

Wasze prace konkursowe spływały powoli. Mieliśmy nadzieję, że zastanawiacie się nad projektami, tworzycie je w myślach po to, by niedługo przenieść je na ekran monitorów. I rzeczywiście tak było. Wasza kreatywność nas naprawdę zaskoczyła. Nasze Jury miało niezwykle trudny orzech do zgryzienia. Choć prawie wszystkie prace zasługiwały na nagrodę, mogliśmy wyróżnić i nagrodzić jedynie 10.

~~~~~------~~~~~

Drodzy zwycięzcy. W celu odebrania nagrody prosimy o kontakt z redakcją poprzez prywatną wiadomość na facebooku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę