tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak nie parkować motocykla w garażu NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Jak nie parkować motocykla w garażu

Autor: M.B. 2016.12.22, 08:57 1 Drukuj

Oglądając filmy takie jak ten ciężko domyślić się co spowodowało sytuację, którą właśnie widzimy. Czy była to awaria sprzętu, brawura, popisówka czy może jakieś inne problemy natury technicznej. Na szczęście w tym przypadku niczego nie musimy się domyślać i mamy dosyć dokładny opis przyczyn zdarzenia, którego dokonał pod filmem sam jego bohater:

"Kupiłem nowiutki motocykl, a powodem tego był kryzys wieku. Nie umiałem jeździć motocyklem, ale byłem przekonany, że jak przyjdzie co do czego, zadziałają moje wrodzone zdolności. Zawarłem polisę ubezpieczeniową jakieś 30 minut przed zdarzeniem zarejestrowanym na tym video. Zaraz po tym co się stało, zadzwoniłem do nich zgłaszając szkodę. Byli zszokowani…"

NAS Analytics TAG

My też jesteśmy. Pamiętajcie - jeżeli chcecie zaparkować motocykl w garażu, najpierw otwórzcie bramę wjazdową.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę