tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jazda Kawasaki Z 750 po mieście: Kolejny zwykły dzień motocyklisty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jazda Kawasaki Z 750 po mieście: Kolejny zwykły dzień motocyklisty

Autor: MB 2016.12.27, 13:54 4 Drukuj

Ci, którzy nie jeżdżą motocyklami mogą pomyśleć, że to wideo z motocyklistą na Kawasaki Z750 jest mocno przesadzone, nasycone efektami specjalnymi, przemocą i mocnymi scenami jak film sensacyjny z Jean-Claude Van Dammem czy Stevenem Seagalem. Niestety tak nie jest…

To video w świetny sposób pokazuje na co narażony jest motocyklista podczas każdego dnia, w którym tylko wyjeżdża na ulice. Mimo tego, że mamy włączone światła, często jesteśmy ubrani w odblaskowe, kolorowe stroje - i tak dla większości kierowców aut, zajętych swoimi problemami i robiących podczas prowadzenia samochodu 10 różnych czynności nie związanych z jazdą, jesteśmy po prostu niewidoczni.

To wideo jest częścią francuskiej kampanii społecznej, która ma na celu zwrócenie uwagi kierowców aut na motocyklistów. Jak myślicie, przydałaby się taka kampania też w Polsce?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę