tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wojsko Polskie kupi 200 nowych motocykli. Wybr moe by zaskoczeniem...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wojsko Polskie kupi 200 nowych motocykli. Wybr moe by zaskoczeniem...

Autor: Raff 2019.04.26, 16:34 15 Drukuj

Wojsko rozstrzygnęło przetarg na motocykle taktyczne. W świetle kryteriów - między innymi zdolność jazdy po bezdrożach, wybrany model może wydawać się zaskoczeniem.

Kawasaki Versys 650 - to właśnie ten motocykl będzie oficjalnym motocyklem polskiego wojska. Zwycięzca - firma Wicher, dostarczy w sumie 200 egzemplarzy specjalnej wersji Versysa.

NAS Analytics TAG

Wymagana przez wojsko specyfikacja nie różni się niemal wcale od standardowej dla tego modelu. Dodatkowe wymagania to kufer centralny z oparciem, czarny matowy lakier, przystosowanie do transportu powietrznego i użycia płynów eksploatacyjnych  zgodnych z wojskowymi Normami Obronnymi. Dostawca zobowiązał się do udzielenia 3-letniej gwarancji na pojazd, ma także dostarczyć dwa komplety opon (szosowe i terenowe) oraz dwa kaski.

Wybór modelu Versys 650 dla zastosowań wojskowych może dziwić - w końcu model ten to typowy funbike, nieprzystosowany do pokonywania trudnego terenu. Próby jazdy w off-roadzie mogą zakończyć się pęknięciami felg aluminiowych lub uszkodzeniem zawieszenia. Chyba że żołnierze ograniczą się tylko do szutrowych dróg.

Więcej o modelu Kawasaki Versys 650 przeczytacie w naszym teście. Zdjęcie tytułowe jest tylko poglądowe - to Versys Scrambler autorstwa warsztatu Studio Motor.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Poka wszystkie komentarze
Autor: Adam 27/04/2019 21:28

Nikt nie oferowa Suzuki

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr