tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wkurzony ssiad uciszy gony wydech Mustanga budowlanym sposobem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wkurzony ssiad uciszy gony wydech Mustanga budowlanym sposobem

Autor: Raff 2020.05.27, 20:30 Drukuj

W niezwykły sposób rozwiązał problem głośnego wydechu w samochodzie sąsiada pewien Amerykanin. Uciszył on Mustanga… pianką montażową.

Głośne wydechy od zawsze stanowią kość niezgody między motocyklistami i resztą świata. To z ich powodu płaczą małe dzieci, staruszkowie mają zawały, a Niemcy zamykają dla jednośladów swoje najpiękniejsze drogi.

NAS Analytics TAG

Niestety, jak się okazuje problem dotyczy także kierowców samochodów. Aaron Robinson, właściciel Mustanga, znalazł pewnego poranka w końcówce wydechu sporą porcję pianki montażowej. Na szybie znajdowała się, pozostawiona przez wkurzonego, anonimowego sąsiada, kartka z groźbami i żądaniem naprawienia wydechu.

Co ciekawe, Ford oferuje jako opcję do Mustanga system wyciszający układ wydechowy podczas startu o 8 dB. To sporo, zważywszy, że 3 dB oznaczają dwukrotny wzrost hałasu. Nie wiemy czy właściciel samochodu nie miał tego systemu, czy nie korzystał z niego. Wiemy, że nie był zadowolony.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr