tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wiosenna promocja na motocykle Benelli z rocznika 2022
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wiosenna promocja na motocykle Benelli z rocznika 2022

Autor: Informacja prasowa 2023.03.17, 09:36 Drukuj

Mało co może ucieszyć bardziej, niż nowy motocykl na wiosnę. A teraz dodatkowo do każdego nowego motocykla Benelli z rocznika 2022 otrzymacie zestaw wybranych produktów o wartości 444 zł brutto za JEDNĄ złotówkę!

Możesz jednak otrzymać jeszcze więcej radości przy zakupie nowego Benelli. Doposaż swój nowy motocykl w pokrowiec, kufer, szybę, zestaw do konserwacji napędu i wiele, wiele innych. Zacznij sezon z Benelli. Odwiedź swojego autoryzowanego dealera Benelli i weź udział w promocji!

NAS Analytics TAG

Zasady promocji

Promocja trwa w dniach 17 marca - 14 kwietnia.

Aby wziąć udział w promocji dokonaj zakupu nowego motocykla Benelli z rocznika 2022 w autoryzowanym salonie polskiej sieci dealerskiej.

Wybierz akcesoria lub części ze sklepu www.motor-land.pl i podaj ich kody produktu przy rejestracji na stronie importera. Do rejestracji będzie ci także potrzebne zdjęcie/skan faktury zakupu oraz dowodu rejestracyjnego.

Poczekaj na dostawę za pośrednictwem kuriera. Zapłać złotówkę za każdy z produktów, który wybrałeś. Jeśli wartość wybranych produktów przekroczy kwotę 444 zł brutto, dopłacisz jedynie brakującą należność.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr