tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielki, wsplny start Pucharu Polski Pit Bike SM i Dobrych Sklepw Motocyklowych!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielki, wsplny start Pucharu Polski Pit Bike SM i Dobrych Sklepw Motocyklowych!

Autor: Informacja prasowa 2022.03.28, 15:30 Drukuj

Pit bike’i co roku przyciągają rzesze zawodników w każdym wieku. Zacząć mogą już ośmiolatkowie. Nic dziwnego, że ta dyscyplina przyciąga na tory całe rodziny. Dobre Sklepy Motocyklowe już od dawna kibicują rozgrywkom, a w tym roku dołączają jako jeden ze sponsorów.

Pit bike to dyscyplina, w której w obu odmianach, zarówno na torach asfaltowych, jak i off-roadowych, do rywalizacji dopuszczone są dzieci od 8. roku życia. Przechodzą badania sportowe i uzyskują licencję Polskiego Związku Motorowego, zdobywając umiejętności w kontrolowanych warunkach (na torach) pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów.

NAS Analytics TAG

W zawodach Pucharu Polski Pit Bike SM biorą udział dzieci, młodzież i doświadczeni zawodnicy. W ubiegłorocznej edycji wystartowało 121 zawodników w zmaganiach pucharowych oraz 81 w mistrzostwach.

Na cykl Pucharu Polski składają się: runda rozgrzewkowa (w czasie której nowi zawodnicy zdają licencję), cztery rundy pucharowe oraz Mistrzostwa Polski. Zawodnicy w tym roku będą ścigać się na Awix Racing Arenie w Toruniu, bydgoskim Kartodromie, Wallrav Race Center pod Zieloną Górą oraz na Autodromie w Słomczynie.

Dobre Sklepy Motocyklowe wspierają Puchar Polski Pit Bike SM

Dobre Sklepy Motocyklowe w sezonie 2022 wspierają Puchar Polski Pit Bike SM i tym samym dołączają do grona partnerów cyklu w roli sponsora tytularnego zawodów.

- Z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi współpracowaliśmy już w poprzednich sezonach - mówi Sylwia Żółtowska, prezes MX Otopit Toruń. - Bardzo się cieszę, że zacieśniamy naszą współpracę i będziemy mogli nie tylko wspólnie czerpać radość z motosportu, ale i wymieniać się doświadczeniami. Myślę, że połączyła nas spójna misja. Zarówno Dobre Sklepy Motocyklowe, jak i nasze zawody stawiają na bezpieczeństwo swoich odbiorców, chcą dostarczać im jak najwięcej radości z jazdy, a zarazem być blisko nich. Zgadzamy się, że najlepsza inwestycja to inwestycja w dzieci i młodzież. Oni są przyszłością i chcemy wspierać ich kariery w każdym możliwym aspekcie. Jesteśmy dumni, że w tym sezonie połączone siły razem będą tworzyć Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM - dodaje.

Terminy i miejsca zawodów

Gdzie możecie zobaczyć zmagania Pucharu Polski Pit Bike SM?  Zawody ruszają już w kwietniu i potrwają aż do października.

1. Runda rozgrzewkowa - 29-30.04.2022 - Bydgoszcz
2. 1 runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM - 22.05.2022 Toruń
3. 2 runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM - 26.06.2022 Stary Kisielin Zielona Góra
4. 3 runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM - 16.07.2022 Bydgoszcz
5. 4 runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM - 08.10.2022 Bydgoszcz

Jak co roku na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody, a same zawody z pewnością będą bardzo atrakcyjne dla publiczności.

Śledźcie razem z nami poczynania zawodników w pucharze PitBike SM! Relacji ze startów szukajcie na pitbike.tv, pitbike24.pl, w Motowizji oraz na kanałach YouTube Otopit (Zawody Pit Bike) oraz Dobre Sklepy Motocyklowe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr