tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielka wyprawa na Nordkapp, czyli Honda Adventure Roads 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielka wyprawa na Nordkapp, czyli Honda Adventure Roads 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.06.20, 12:37 2 Drukuj

Grupa 40 motocyklowych entuzjastów rozpocznie podróż życia z Oslo na Nordkapp - najdalej wysunięty na Północ punkt Europy - podczas pierwszej wyprawy Honda Adventure Roads.

W skład grupy wchodzą blogerzy, dziennikarze i ludzie z branży, którzy wspólnie przemierzą kręte drogi wzdłuż wybrzeża Morza Północnego, gdzie będą podziwiać olśniewający norweski krajobraz. Podróżować będą modelem CRF1000L Africa Twin - legendarnym motocyklem Hondy typu Adventure, który powrócił w 2016 roku i od razu stał się hitem sprzedaży w całej Europie. 

Wyprawa o długości 3500 km odbędzie się w dniach 26 czerwca - 3 lipca, a do uczestników dołączą dwaj specjalni goście z HRC - Portugalczyk Paulo Goncalves (Mistrz Świata Cross-Country Rallies World Championship 2013 oraz Wicemistrz Rajdu Dakar 2015) oraz Argentyńczyk Kevin Benavides.

Pierwsza wyprawa Adventure Roads ustanowi wzór dla podobnych epickich przygód wspieranych przez Hondę w kolejnych miesiącach i latach.

Szczegóły postępów jeźdźców można śledzić na stronie oraz poprzez regularne transmisje na żywo na facebooku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę