tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielka wyprawa na Nordkapp, czyli Honda Adventure Roads 2017 NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Wielka wyprawa na Nordkapp, czyli Honda Adventure Roads 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.06.20, 12:37 2 Drukuj

Grupa 40 motocyklowych entuzjastów rozpocznie podróż życia z Oslo na Nordkapp - najdalej wysunięty na Północ punkt Europy - podczas pierwszej wyprawy Honda Adventure Roads.

W skład grupy wchodzą blogerzy, dziennikarze i ludzie z branży, którzy wspólnie przemierzą kręte drogi wzdłuż wybrzeża Morza Północnego, gdzie będą podziwiać olśniewający norweski krajobraz. Podróżować będą modelem CRF1000L Africa Twin - legendarnym motocyklem Hondy typu Adventure, który powrócił w 2016 roku i od razu stał się hitem sprzedaży w całej Europie. 

NAS Analytics TAG

Wyprawa o długości 3500 km odbędzie się w dniach 26 czerwca - 3 lipca, a do uczestników dołączą dwaj specjalni goście z HRC - Portugalczyk Paulo Goncalves (Mistrz Świata Cross-Country Rallies World Championship 2013 oraz Wicemistrz Rajdu Dakar 2015) oraz Argentyńczyk Kevin Benavides.

Pierwsza wyprawa Adventure Roads ustanowi wzór dla podobnych epickich przygód wspieranych przez Hondę w kolejnych miesiącach i latach.

Szczegóły postępów jeźdźców można śledzić na stronie oraz poprzez regularne transmisje na żywo na facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę