tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W tej odzieży jeżdżą prawie wszyscy podróżnicy! Sprawdź dlaczego jest najlepsza!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W tej odzieży jeżdżą prawie wszyscy podróżnicy! Sprawdź dlaczego jest najlepsza!

Autor: Informacja reklamowa 2020.09.14, 18:08 3 Drukuj

Zbliżający się koniec sezonu niesie dobre wiadomości - to zwykle najlepszy czas na zakupy. Świetne oferty czekają nie tylko wśród motocykli, ale także na stoiskach z odzieżą. Taką właśnie, niezwykle korzystną ofertę przygotowało BMW Motorrad.

Nieważne, czy skusisz się na kask, tekstylne kombi, czy odzież z kolekcji heritage, masz gwarancję rabatu w wysokości do 30%. Możesz do woli przebierać w ofercie kurtek, spodni, rękawiczek, czy butów.

Odzież i akcesoria BMW Motorrad są znane i cenione przede wszystkim ze względu na wyjątkowe cechy - jakość, trwałość i komfort. Wystarczy spojrzeć w czym jeżdżą motocyklowi podróżnicy - niemal wszyscy używają odzieży BMW Motorrad.

Teraz tę najwyższą jakość możesz mieć znacznie taniej! Nie zmarnuj okazji i do 30 września 2020 r. zrób zakupy u jednego z Autoryzowanych Dealerów BMW Motorrad. Oferta dotyczy wybranych produktów do wyczerpania zapasów. Więcej informacji uzyskasz u Dealera BMW Motorrad.

Więcej informacji o wyjątkowej ofercie odzieży BMW Motorrad znajdziesz pod linkiem https://www.bmw-motorrad.pl/pl/hot-deals.html


Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę