tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tylko w BMW Motorrad! Najlepszy motocykl adventure i nawet 7500 zł na podróż życia!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tylko w BMW Motorrad! Najlepszy motocykl adventure i nawet 7500 zł na podróż życia!

Autor: Informacja reklamowa 2020.09.14, 18:18 Drukuj

Jeśli rozglądasz się za nowym motocyklem, którym mógłbyś objechać cały świat i przeżyć przygodę życia, możesz już nie szukać. BMW Motorrad ma dla ciebie ofertę z gatunku "sztos".

Pokolenia motocyklowych podróżników nie mogą się mylić - gdziekolwiek pojedziesz, czy to południe Francji, czy Alaska, czy Tadżykistan, wszędzie tam spotkasz motocykle BMW serii GS. To maszyny, które nie znają pojęcia "za daleko".

Jeśli zatem drzemie w tobie duch podróżnika, wybierz motocykl, który w stu procentach spełni twoje oczekiwania - BMW R 1250 GS lub R 1250 GS Adventure - teraz w limitowanej edycji przeznaczonej dla motocyklowych podróżników.

Specjalne wersje obu motocykli wyposażone są w zestawy kufrów, niezbędne podczas każdej wyprawy. Do modelu R 1250 GS otrzymasz bez dodatkowych opłat kufry boczne BMW vario i kufer centralny. Łączna wartość zestawu to aż 6162 zł. Do modelu R 1250 GS Adventure otrzymasz aluminiowe kufry boczne BMW i kufer centralny. Wartość zestawu to nawet 7578 zł!

Zaoszczędzone pieniądze z całą pewnością wystarczą na podróż życia! Może nie dookoła świata, ale Tadżykistan? Albo wyprawa wokół Morza Czarnego? Ty wybierasz!

Już dziś sprawdź wyjątkową ofertę BMW Motorrad na limitowane wersje R 1250 GS i R 1250 GS Adventure. Więcej informacji o specjalnej ofercie BMW Motorrad znajdziesz tutaj.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę