tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Valentino Rossi wyrniony przez Brembo. Woski producent ukadw hamulcowych w hodzie legendzie MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Valentino Rossi wyrniony przez Brembo. Woski producent ukadw hamulcowych w hodzie legendzie MotoGP

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.09.14, 09:59 Drukuj

Valentino Rossi to niekwestionowana legenda MotoGP. Choć zawodnik z numerem 46 odszedł już na wyścigową emeryturę, to cały czas jest obecny w padoku, ponieważ dogląda tam swoich zespołów wyścigowych i rozgląda się za potencjalnymi następcami, którzy poszliby w jego ślady. Teraz zawodnik został doceniony przez Brembo.

Runda MotoGP na torze Misano zawsze należała do Valentino Rossiego. Nawet jeśli nie stawał na podium, to po wyścigu można było dostrzec morze żółtych koszulek i flag. To właśnie podczas Grand Prix San Marino Brembo wręczyło Valentino Rossiemu pamiątkowy puchar, żeby uczcić jego wieloletnią karierę.

NAS Analytics TAG

Na pierwszy rzut oka to po prostu tarcza hamulcowa z zaciskiem, ale komponenty użyte do wykonania trofeum są równie wyjątkowe jak kariera Rossiego. Części pochodzą z pierwszego motocykla wyścigowego Rossiego z 1996 roku oraz z Yamahy YZR-M1, na której wystartował w ostatnim wyścigu w swojej karierze, a było to w 2021 roku w Walencji.

- To zaszczyt móc wręczyć mu wyjątkowe trofeum, które podkreśla nieprzerwaną więź z Brembo. W imieniu firmy dziękuję Valentino za to, że zawsze był z nami i pozwalał nam dostarczać innowacyjne rozwiązania do wszystkich maszyn, na których startował i wygrywał - powiedział prezes Brembo, Daniele Schillaci.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr