tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowoci marki Brembo dla motocykli na sezon 2024. Hamulce rodem z MotoGP i nowe rozwizania dla mas
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowoci marki Brembo dla motocykli na sezon 2024. Hamulce rodem z MotoGP i nowe rozwizania dla mas

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.12.08, 07:19 Drukuj

Marka Brembo co roku stara się wprowadzać nowe produkty. W sezonie 2024 zadebiutują dwie nowe propozycje - układy hamulcowe HYPURE oraz zaciski GP4-MotoGP. Te pierwsze skupią się na wydajności oraz ekologii, a te drugie - na zapewnieniu możliwie najlepszych osiągów w swojej klasie. Zobaczcie, co przygotował hamulcowy gigant.

Pierwszą nowością są zaciski HYPURE, które są propozycją dla producentów motocykli na tzw. pierwszy montaż. Nazwa wywodzi się od słów "hyper' oraz "pure". W zaciskach zastosowano nowy opatentowany system sprężyn, okładzin i pinów, który zamknięto w asymetrycznej formie. Produkt został opracowany z myślą o motocyklach z mocnymi silnikami. Producent zapewnia, że zaciski HYPURE są najlżejsze w swojej klasie. Oprócz efektywności linia HYPURE może się pochwalić również tym, że jest bardziej przyjazna dla środowiska.

NAS Analytics TAG

Kolejna nowość to zaciski GP4-MotoGP, które trafią na rynek w wersji o rozstawie śrub 100 mm. Mają zapewnić większą siłę hamowania przy takim samym dozowaniu. Na obudowie pojawiły się nowe elementy chłodzące. Zastosowano też nowe wyścigowe tłoczki. To połączenie ma zapewnić lepsze chłodzenie. Zaciski są przeznaczone dla motocykli sportowych. Obudowa jest wykonana maszynowo z jednego bloku aluminium. Taka metoda produkcji zapewnia lepsza charakterystykę pracy i trwałość. Żebra w przedniej części przekładają się na większą sztywność. Doskonałe właściwości pracy nawet w wysokich temperaturach osiągnięto również dzięki niklowanej powłoce.

Trzecia nowość to pompa sprzęgła 16RCS corsa corta RCS, która również ma swoje korzenie w MotoGP. Pływający tłoczek o średnicy 16 mm i uszczelki zostały zapożyczone wprost z MotoGP. Luz roboczy zmniejszono do minimum, żeby zwiększyć precyzję. Nowa pompa sprzęgła będzie dostępna w sprzedaży od marca 2024 r.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr