tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Valentino Rossiego sprzedana na aukcji. Pieniądze trafią do potrzebujących
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Valentino Rossiego sprzedana na aukcji. Pieniądze trafią do potrzebujących

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.11.22, 16:16 Drukuj

We Włoszech zlicytowano skuter, który niegdyś był do dyspozycji Valentino Rossiego. Zawodnik używał go podczas europejskich rund MotoGP. Jego była Yamaha została sprzedana w szczytnym celu, ponieważ pieniądze trafią na konto fundacji pomagającej dzieciom z autyzmem.

Yamaha Giggle 50, którą Valentino Rossi poruszał się po padoku MotoGP, została sprzedana w ramach Minardi Day. To aukcja charytatywna, podczas której licytowane są pamiątki związane ze sportami motorowymi. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji Medea La Nostra Famiglia, która prowadzi badania nad autyzmem u dzieci. Przewidywana cena wynosiła od 12 do 15 tys. euro, ale ostateczna sięgnęła 17 tys. euro.

NAS Analytics TAG

Yamaha Giggle 50 ma czterosuwowy silnik o pojemności 49 cm3 i maksymalnej mocy 3 KM. Ten konkretny egzemplarz był używany przez Valentino Rossiego w sezonach 2008 i 2009. Skuter jest zarejestrowany i ma opłacone ubezpieczenie, więc można się nim poruszać po drogach publicznych, choć nigdy nie wyjechał poza drogi serwisowe torów wyścigowych. Wspomniana fundacja pomaga przede wszystkim w socjalizacji dzieci i młodzieży z autyzmem i zrzesza wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę