Upadek na torze uchwycony kamerą 360 stopni

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.12, 13:24 Drukuj

Jaka piękna katastrofa! Upadek jednego z zawodników na torze Thunderhill w Kalifornii został zarejestrowany kamerą rejestrującą obraz w technice 360 stopni. Można więc obserwować przebieg zdarzenia z dowolnego kąta.

Oglądanie nagrań z poważnych wypadków drogowych to raczej wątpliwa przyjemność, natomiast upadki, które mają miejsce na torze wyścigowym najczęściej nie kończą się poważnymi obrażeniami zawodników. Mają przy tym dodatkową wartość edukacyjną, zwłaszcza opatrzone fachowym komentarzem zawierającym przyczyny zdarzenia. Jeden z takich ślizgów został zarejestrowany na kalifornijskim torze Thunderhill - najdłuższym torze asfaltowym w USA.

Na uczestniczącym w wypadku motocyklu Kawasaki zamontowana była kamera rejestrująca obraz w technice 360 stopni. Używając strzałek możemy więc dowolnie zmieniać punkt widzenia i oglądać pechowe zdarzenie z dowolnej perspektywy. Kierowcy na szczęście nic się nie stało - skończyło się na uszkodzonym motocyklu i urażonej dumie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę