Turbo dla Kowalskiego - Kawasaki zapowiada doładowanego turystyka

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.10, 14:22 1 Drukuj

Kawasaki opublikowało krótki film, który zapowiada jego nowy, turbodoładowany model. Najprawdopodobniej chodzi o zapowiadaną od jakiegoś czasu sportowo-turystyczną wersję H2, która zadebiutuje 7 listopada w Mediolanie.

O nadchodzącej nieco bardziej ucywilizowanej wersji Kawasaki H2 pisaliśmy kilka dni temu. Dziś sprawy nabrały rozpędu - Kawasaki opublikowało pierwszy teaser, zapowiadający nowy motocykl.

Jak zwykle w przypadku tego typu produkcji, nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale pewną wskazówką jest klimat samego filmu. Mamy tu do czynienia z wybitnie turystyczną atmosferą. O ile w świetle ostatnich informacji najbardziej prawdopodobny wydaje się sportowo-turystyczny H2, to równie dobrze możemy mieć do czynienia z zasłoną dymną, zza której na targach EICMA wyjedzie całkowicie inny motocykl, np. turbodoładowana sześćsetka. Premiera już 7 listopada w Mediolanie - będzie ciekawie!

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę