tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Street Scrambler pojawi si w nowej wersji - s dokumenty homologacyjne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Street Scrambler pojawi si w nowej wersji - s dokumenty homologacyjne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.03, 22:11 1 Drukuj

W sieci pojawiły się informacje, że Triumph szykuje się do powiększenia rodziny Street Scrambler. Świadczą o tym dokumenty homologacyjne ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Model Street Scrambler to Bonneville, którego możemy bez żadnego stresu zabrać w teren. Na pokładzie mamy silnik o pojemności 900 cm3, maksymalnej mocy 65 KM przy 7500 obr./min. i z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 80 Nm, które są dostępne przy 3200 obr./min. Według dokumentów homologacyjnych, które złożył Triumph, model Street Scrambler może pojawić się w wersji o oznaczeniu Sand lub Sandstorm.

NAS Analytics TAG

Informacje zawarte we wnioskach wskazują na to, że nowy Street Scrambler będzie miał taką samą masę i wymiary jak obecny model. Możliwe zatem, że wersja Sandstorm będzie miała zmienione malowanie i może otrzyma jakieś akcesoria z katalogu Triumpha. Niewielka zmiana pojawia się przy mocy i momencie obrotowym. Maksymalna moc pozostanie taka sama, ale będzie dostępna przy 7250 obr./min. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku momentu obrotowego, którego maksymalna wartość będzie dostępna nie przy 3200 lecz przy 3250 obr./min.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr