tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 My Triumph Connectivity bdzie dostpne dla starszych motocykli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

My Triumph Connectivity bdzie dostpne dla starszych motocykli

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.12.14, 17:37 Drukuj

Triumph postanowił zrobić ukłon w stronę tych, w których płynie gadżeciarska krew. Producent udostępni platformę multimedialną także dla starszych motocykli.

Producent zamierza umożliwić instalację My Triumph Connectivity w modelach Street Triple z lat 2017 - 2019 oraz Tiger 800 z lat 2018 - 2019, które są wyposażone w wyświetlacz TFT. W niedalekiej przyszłości taką możliwość dostaną także właściciele modeli Speed Triple i Tiger 1200 wyprodukowanych po 2018 roku.

NAS Analytics TAG

Dzięki My Triumph Connectivity możecie połączyć swój telefon z aplikacją My Triumph, która jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z Androidem i iOS. Dzięki temu można skorzystać przede wszystkim z opcji nawigacji, której wskazówki będą pokazywane na wyświetlaczu. Trasy są pobierane na podstawie Google Maps. Oprócz tego, przy pomocy przycisków na lewym kontrolerze można sterować muzyką, a także odbierać i odrzucać połączenia telefoniczne czy czytać wiadomości SMS.

System My Triumph Connectivity pozwala także na sterowanie kamerą GoPro, a także skorzystać z funkcji My Triumph, która składuje informacje dotyczące motocykla i na przykład może przypomnieć o nadchodzącym przeglądzie serwisowym.

Producent nie podał na razie listy krajów, w których będzie można skorzystać z możliwości zainstalowania My Triumph Connectivity, więc najlepiej skontaktować się z lokalnym salonem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr