tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tradycja i nowoczesność - oficjalna współpraca Pirelli i Royal Enfield
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tradycja i nowoczesność - oficjalna współpraca Pirelli i Royal Enfield

Autor: Informacja prasowa 2017.11.16, 10:41 Drukuj

Pirelli po raz kolejny zostało oficjalnym dostawcą opon do fabrycznie nowych motocykli Royal Enfield. Opony Pirelli Phantom Sportscomp trafią do najnowszych, dwucylindrowych modeli Continental GT650 oraz Interceptor INT650.

Debiutujące właśnie w Mediolanie dwucylindrowe Continental GT650 oraz Interceptor INT650 to kolejne już modele Royal Enfielda, wyposażone standardowo w ogumienie Pirelli. Przewidziano dla nich serię opon Phantom Sportscomp, produkowaną nieprzerwanie od lat 70. Wtedy wyznaczała standardy dla opon sportowych, dziś jest jedną z najlepszych ofert dla motocykli klasycznych.

NAS Analytics TAG

Inne modele opon Pirelli przeznaczone dla bardzo modnych dziś klasyków, to szosowe Sport Demon, montowane w Royal Enfieldach GT500, a także szosowo-terenowe MT60, które znajdziemy na wyprawowym Himalayanie.

Dwaj przedstawiciele działu testów Pirelli postanowili ponadto uczcić kolejną udaną współpracę z Royal Enfieldem w nietypowy sposób. Na surowych motocyklach Himalayan, wyposażonych oczywiście w opony MT60, wybrali się na wyprawę po indyjskich drogach wiodących przez najwyższe góry na świecie. Jej częścią był przejazd przez najwyższą na świecie przełęcz dostępną dla pojazdów silnikowych - Khardung La, leżącą na wysokości 5359 metrów n.p.m. Mamy nadzieję, że ten rodzaj świętowania rocznic i innych ważnych wydarzeń stanie się popularny także u nas.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę