tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Pirelli dostawcą opon dla WSBK w latach 2019-2020

Autor: Informacja prasowa 2017.09.30, 11:44 Drukuj

Umowa Dorny z Pirelli, jako oficjalnym dostawcą opon dla wszystkich klas Motul FIM Superbike World Championsh, została przedłużona na kolejne dwa lata.

Techniczne partnerstwo z firmą Pirelli rozpoczęto w roku 2004. Oznacza to, że mamy do czynienia z rekordowo długim okresem nieprzerwanej współpracy z jednym dostawcą opon w międzynarodowym motorsporcie. Dla Pirelli doświadczenia w wyścigach to doskonała platforma rozwoju produktów. Teraz wiemy, że współpraca Dorny z Pirelli potrwa kolejne, przenajmniej dwa lata, aż do sezonu 2020. Nową umowę podpisano w Mediolanie, 28 września b.r.  

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę