tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony Pirelli Diablo Rosso Corsa II - z toru na ulicę

Opony Pirelli Diablo Rosso Corsa II - z toru na ulicę

Autor: Informacja prasowa 2017.12.04, 13:01 Drukuj

Opony Diablo Rosso Corsa II to najnowszy produkt Pirelli, opracowany na podstawie doświadczeń wyniesionych z rywalizacji w wyścigach World Superbike. Ich podstawową zaletą jest zróżnicowana mieszanka gumy, rozłożona w kilku strefach, zapewniająca maksymalną przyczepność i wytrzymałość opony.

Pirelli jest oficjalnym dostawcą opon dla cyklu World Superbike od 2004 roku, co pozwoliło mu na zebranie ogromnego doświadczenia związanego z produktami przeznaczonymi do użytku na najszybszych motocyklach. Filozofią firmy jest masowa sprzedaż produktów maksymalnie zbliżonych jakością i rozwiązaniami do tych stosowanych na profesjonalnych torach wyścigowych. W ten sposób powstała również najnowsza seria opon szosowych Pirelli Diablo Rosso Corsa II.

Najważniejsza cecha nowego ogumienia to zastosowanie gumy o kilku stopniach twardości, optymalnie ułożonej na profilu w kilku strefach. Na oponach przeznaczonych na przód są to dwie twardości w trzech strefach, natomiast na tyle mamy trzy różne mieszanki ułożone w pięciu strefach. Takie zróżnicowanie daje najlepsze dopasowanie fragmentu opony do roli pełnionej w odpowiednich stopniach złożenia w zakręcie, optymalizuje również jej trwałość.

Wyścigowy rodowód mają również nowa wewnętrzna struktura opony oraz wzór bieżnika. Opony Diablo Rosso Corsa II są odpowiedzią na wymagania współczesnych, coraz mocniejszych i dysponujących większym momentem obrotowym motocykli sportowych. Znakomicie sprawdzą się również w codziennym użytku w motocyklach miejskich i turystycznych, dając kierowcy dużą dawkę komfortu i pewności siebie. Najnowszy produkt Pirelli na długi czas będzie standardem w swojej klasie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę