tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony Pirelli Diablo Rosso Corsa II - z toru na ulicę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opony Pirelli Diablo Rosso Corsa II - z toru na ulicę

Autor: Informacja prasowa 2017.12.04, 13:01 Drukuj

Opony Diablo Rosso Corsa II to najnowszy produkt Pirelli, opracowany na podstawie doświadczeń wyniesionych z rywalizacji w wyścigach World Superbike. Ich podstawową zaletą jest zróżnicowana mieszanka gumy, rozłożona w kilku strefach, zapewniająca maksymalną przyczepność i wytrzymałość opony.

Pirelli jest oficjalnym dostawcą opon dla cyklu World Superbike od 2004 roku, co pozwoliło mu na zebranie ogromnego doświadczenia związanego z produktami przeznaczonymi do użytku na najszybszych motocyklach. Filozofią firmy jest masowa sprzedaż produktów maksymalnie zbliżonych jakością i rozwiązaniami do tych stosowanych na profesjonalnych torach wyścigowych. W ten sposób powstała również najnowsza seria opon szosowych Pirelli Diablo Rosso Corsa II.

__________________________________________

Najważniejsza cecha nowego ogumienia to zastosowanie gumy o kilku stopniach twardości, optymalnie ułożonej na profilu w kilku strefach. Na oponach przeznaczonych na przód są to dwie twardości w trzech strefach, natomiast na tyle mamy trzy różne mieszanki ułożone w pięciu strefach. Takie zróżnicowanie daje najlepsze dopasowanie fragmentu opony do roli pełnionej w odpowiednich stopniach złożenia w zakręcie, optymalizuje również jej trwałość.

Wyścigowy rodowód mają również nowa wewnętrzna struktura opony oraz wzór bieżnika. Opony Diablo Rosso Corsa II są odpowiedzią na wymagania współczesnych, coraz mocniejszych i dysponujących większym momentem obrotowym motocykli sportowych. Znakomicie sprawdzą się również w codziennym użytku w motocyklach miejskich i turystycznych, dając kierowcy dużą dawkę komfortu i pewności siebie. Najnowszy produkt Pirelli na długi czas będzie standardem w swojej klasie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę