tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tor Motocrossowy w Siedlęcinie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tor Motocrossowy w Siedlęcinie

Amatorski tor treningowy zlokalizowany niedaleko miejscowości Jelenia Góra. Warty uwagi z powodu niezłego ukształtowania terenu oraz dobrego przygotowania. Organizuje się tam corocznie zawody Cross Coutry o charakterze amatorskim. Właścicielem jest MK Siedlęcin.

Adres

moto-klub@wp.pl
601764740 WWW:

OPIS FIRMY

O klubie:

Pomysł założenia Klubu powstał juz dość dawno, w momencie gdy grono zwolenników terenowego szaleństwa przybrała rozmiary znacznie rzucające się w oczy i uszy przeciwników sportów off road :-). Wtedy to narodziła się koncepcja zrzeszenia się i w imię zasady "w grupie mocniejsi i silniejsi" unormowania stosunków z tutejszą nieprzychylną nam grupą społeczną :-). Po kilku publikacjach prasowych w regionalnej prasie, władze Gminy Jeżów Sudecki wystąpiły z ciekawą propozycją dla obu zwaśnionych stron i wskazały teren pod uprawianie naszego sportu. Miejsce po byłej żwirowni, teren dzikiego wysypiska, skupisko gruzu i wszystkiego co tylko ludzie mogą wyrzucic, całość porośnięta zaroślami i chaszczami. Na tym terenie od wiosny 2004 roku zaczął powstawać (i nadal powstaje) przy wspólnym wysiłku wszystkich zainteresowanych Tor motocrossowy "Siedlęcin". Poniższe zdjęcia tylko w małej części odzwierciedlają początki powstawania toru.

W marcu 2005 roku oficjalnie powstało stowarzyszenie "Moto Klub Siedlęcin". Celem stowarzyszenia jest integracja grupy miłośników motocykli terenowych, propagowanie sportów off-road w regionie, oraz krzewienie kultury motocyklowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. W chwili obecnej Klub liczy sobie 24 członków, większość z nich to posiadacze motocykli terenowych.

INFORMACJE OGÓLNE:

Korzystanie z toru jest odpłatne:
- za 1 dzień 15 zł
- karnet roczny 350 zł
(bez ograniczeń z wyjątkiem imprez organizowanych na torze przez Moto Klub Siedlęcin )

 

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę