tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tumiki Akrapovi "Slip-on Line" do szosowych motocykli Husqvarna ju dostpne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tumiki Akrapovi "Slip-on Line" do szosowych motocykli Husqvarna ju dostpne

Autor: Informacja prasowa 2021.04.07, 13:09 2 Drukuj

Husqvarna Motorcycles wprowadziła do swojej oferty tłumik marki Akrapovič, który pasuje zarówno do zupełnie nowego modelu Svartpilen 125, ale także innych motocykli z serii Vitpilen i Svartpilen.

Akrapovič "Slip-on Line" należy do gamy akcesoriów technicznych Husqvarna Motorcycles, znanych ze swojej wydajności, trwałości, łatwego montażu i bezproblemowej kompatybilności.

NAS Analytics TAG

Akrapovič jest światowym liderem jeśli chodzi o układy wydechowe i jest naturalnym wyborem, jesli chodzi o rozwój produktów do motocykli Husqvarna, które będą oferowane wyłącznie za pośrednictwem dealerów.

Akrapovič "Slip-on Line" dla motocykli Vitpilen i Svartpilen dodaje bogatego, głębokiego brzmienia wydechom we wszystkich maszynach, niezależnie od ich pojemności. Tłumiki są wykonane ze stali nierdzewnej z czarnymi tulejami, gładkimi nierdzewnymi zaślepkami i rurami.

Szczycący się najwyższej jakości konstrukcją i wykonaniem, tłumik Akrapovič "Slip-on Line" jest prosty w bezpośrednim montażu. Nie ma też konieczności wprowadzania modyfikacji oprogramowania sterującego silnikiem, ponieważ tłumiki są zaprojektowane tak, aby uzupełniać wymienione modele bez żadnych zmian.

Dostępny jest również opcjonalny wspornik tłumika, który dodatkowo wzmacnia bezkompromisową linię modeli Vitpilen i Svartpilen. Jest on wykonany z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu jest lekki i odporny na skręcanie. Wspornik jest przymocowany do mocowania podnóżka pasażera, co umożliwia jego usunięcie i uzyskanie bardziej sportowego wyglądu.

Tłumiki Akrapovič "Slip-on Line" są dostępne u wszystkich autoryzowanych dealerów Husqvarna Motorcycles. Dostępność może się różnić w zależności od kraju.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr