tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team LRP Poland w czowce wycigu Bol d'Or i M FIM EWC
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Team LRP Poland w czowce wycigu Bol d'Or i M FIM EWC

Autor: Informacja prasowa 2023.09.18, 09:07 Drukuj

Motocykliści zespołu LRP Poland zakończyli tegoroczne mistrzostwa świata FIM EWC sięgając po świetne, siódme miejsce w 24-godzinnym wyścigu Bol d’Or i awansując dzięki temu na dziewiątą lokatę w klasyfikacji generalnej sezonu.

Dosiadająca BMW S 1000 RR na oponach Pirelli trójka w składzie Marek Szkopek, Dominik Vincon i Julian Puffe podczas trwającej 24 godziny rywalizacji na francuskim torze Paul Ricard pokonała aż 691 okrążeń. To niemal cztery tysiące kilometrów. Polski zespół zakończył zmagania na jedenastym miejscu w całej stawce i rewelacyjnej, siódmej pozycji w klasie EWC.

NAS Analytics TAG

"To był bardzo trudny i wymagający wyścig - podkreśla założyciel i szef ekipy, Bartłomiej Lewandowski. - Wiele zespołów nie dojechało do mety, ale dzięki świetnej strategii i jej perfekcyjnej realizacji nie tylko byliśmy w stanie ukończyć zmagania uważane za najbardziej wymagające dla motocykli, ale też wywalczyć świetny rezultat. Bardzo ważny był sam początek wyścigu. Podjęliśmy odważną decyzję, by na mokrym, ale przesychającym torze wystartować na oponach przejściowych. Dzięki temu szybko awansowaliśmy do pierwszej dziesiątki, w której następnie walczyliśmy przez całą dobę. Cieszę się, że wyciągnęliśmy wnioski z poprzednich wyścigów, poprawiliśmy starty i taktykę, a wszystko to zaprocentowało na mecie. Ten wynik nie byłby możliwy gdyby nie ciężka praca całego zespołu, od zawodników, przez obsługę techniczną, aż po kibiców, którzy dopingowali nas jak zawsze przez całą dobę. Dziękujemy!"

"Jestem bardzo szczęśliwy, bo to był bardzo trudny wyścig - dodaje Marek Szkopek. - Końcówka była wyjątkowo dramatyczna. Zaliczyliśmy, na szczęście niegroźną, wywrotkę na oleju rozlanym przez inny motocykl, a później przebiliśmy tylną oponę na częściach rozrzuconych po torze, ale byliśmy w stanie dojechać do mety ze świetnym wynikiem. Dziękuję Bartkowi za zaufanie, Marcinowi i całej ekipie technicznej za świetne przygotowanie motocykla, moim zmiennikom za szybką i bezbłędną jazdę oraz oczywiście wszystkim naszym kibicom i sympatykom". 

Więcej o zespole LRP Poland na oficjalnej stronie www.lrppoland.pl, profilu na Facebooku www.facebook.com/TeamLRPPoland i kanale Youtube.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr