tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak si kradnie motocykle - amanie blokady kierownicy w Panigale nog
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak si kradnie motocykle - amanie blokady kierownicy w Panigale nog

Autor: Beavis 2016.04.27, 14:53 7 Drukuj

Disc lock z alarmem przecięty szlifierką kątową, blokada kierownicy złamana w 2. sekundy nogą. Wszystko na wideo. Tak się kradnie motocykle.

Niejaki Usama Padel opublikował na Facebook’u wideo przedstawiające praktyczny poradnik jak się kradnie motocykle. Szanowny Pan Usama twierdzi, że wideo zostało do niego przesłane i nie jest jego autorstwa, mimo że w komentarzach pojawia się głosy, że "to tłumaczy dlaczego ciągle jeździsz różnymi furami". Bez względu na to kto był na tyle głupi żeby filmować własne przestępstwo, widać jak na dłoni jak wygląda proces kradzieży motocykla. Dwóch złodziei podjeżdża na maxi-skuterze, jeden ze szlifierką w kilkadziesiąt sekund radzi sobie z disc lock’iem na tarczy hamulcowej Ducati Panigale. Blokada kierownicy? Wystarczy usiąść na motocyklu i kopnąć w kierownicę żeby jej się pozbyć.

NAS Analytics TAG

Kierowca skutera nogą pcha Panigale i po chwili motocykl znika.

Wybaczcie emocjonalne podeście do tematu, ale osobiście nic nie wzburza mnie tak bardzo jak złodziejstwo. Z racji tego, że Usama to bardzo mało chrześcijańskie imię, to warto zadać sobie pytanie jak Mahomet zapatruje się na złodziei? Np. w takiej Arabii Saudyjskiej, kraju przewodniczącemu komitetowi ONZ ds. Praw Człowieka, do dziś za kradzież amputuje się rękę. Ponoć, z racji wysokiego stanu życia, Saudowie oferują po amputacji darmową opiekę medyczną. Może to jest jakiś sposób…

Źródło: Usama Padel Facebook 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr