tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skradziono motocykle ekipy Tyco BMW
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skradziono motocykle ekipy Tyco BMW

Autor: Lovtza 2016.11.29, 10:03 3 Drukuj

Plaga kradzieży motocykli nie jest wyłącznie naszym polskim problemem. W nocy z niedzieli 27 listopada na poniedziałek 28 listopada skradzione zostały cztery motocykle ekipy Tyco BMW, które wystawiane były podczas targów motocyklowych NEC w Birmingham. Maszyny skradziono z busa, który stał zaparkowany przed hotelem przy lotnisku Birmingham. Łup przepakowano na białego Forda Transita, którym złodzieje oddalili się w nieznanym kierunku.

Skradzione maszyny to:

NAS Analytics TAG
  • BMW S1000RR w specyfikacji Superstock należący do Iana Hutchinsona, który wygrał takie imprezy w tym roku jak NW200, Isle of Man TT i Ulster Grand Prix, a także wywalczył tytuł wicemistrzowski w BSB - maszyna w była w barwach Tyco BMW.
  • BMW S1000RR w specyfikacji Superbike (BSB) należący do Christiana Iddona, wyposażony w charatkerystyczny wahacz Sutera, w barwach Tyco BMW. 
  • BMW S1000RR w specyfikacji Superbike przygotowany do Isle of Man TT, należący do Guya Martina. Motocykl był w malowaniu Tyco BMW.
  • BMW S1000RR - testowa maszyna Christiana Iddona w klasyfikacji Superstock - w białym malowaniu.

Motocykle są tak charakterystyczne, że złodziejom nie będzie łatwo ich sprzedać w Wielkiej Brytanii. Gdy sprawa trochę przycichnie trafią one zapewne gdzieś za granicę, gdzie zostaną sprzedane jako motocykle wyczynowe bez prawa rejestracji, albo zostaną rozebrane i sprzedane na części, bo w sezonie wyścigowym zapotrzebowanie na części do torówek jest duże. Gdyby zatem trafiła się Wam okazja do kupienia za dobre pieniądze dopasionej torówki "bez prawa rejestracji", to uważajcie…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:kasia 30/11/2016 12:07

ju jedzi po moskwie

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr