tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sztafeta pokoleń - dwa motocykle Kawasaki w nowej części "Top Gun"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sztafeta pokoleń - dwa motocykle Kawasaki w nowej części "Top Gun"

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.22, 11:09 3 Drukuj

Hollywoodzki film akcji o przygodach młodych pilotów myśliwców to ważny element świadomości wszystkich dorastających w latach 80 i 90. Za rok do kin wejdzie druga część kultowego "Top Gun" i ponownie obok wspaniałych samolotów zobaczymy szybkie motocykle.

W jednej z najsłynniejszych scen pierwszego "Top Gun" Tom Cruise, grający Mavericka, pędzi na Kawasaki GPZ900R w stronę zachodzącego słońca. W zapowiedzi sequela, który wejdzie do kin w przyszłym roku, widzimy Mavericka zdejmującego pokrowiec z tej samej maszyny, która najwyraźniej spędziła w garażu ostatnie 30 lat. Nie zabraknie jednak akcentów zupełnie współczesnych - na udostępnionych fragmentach filmu widać również głównego bohatera jadącego Kawasaki H2.

__________________________________________

Tom Cruise często pojawia się na ekranie w scenach motocyklowych. Oprócz najnowszego "Top Gun: Maverick" nie zabrakło ich m.in. w dwóch częściach "Mission: Impossible", w których jeździł Triumphem Speed Triple i BMW R nineT Scrambler oraz w "Wybuchowej parze", w której dosiadał Ducati Hypermotard.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: artPi 22/07/2019 18:21

Obejrzyj fallout

Odpowiedz
Autor: artPi 22/07/2019 18:21

Obejrzyj fallout

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę