tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 System Motorcycle Stability Control dostępny dla starszych modeli KTM 1190 Adventure R NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

System Motorcycle Stability Control dostępny dla starszych modeli KTM 1190 Adventure R

Autor: Lovtza 2014.02.20, 07:58 Drukuj

Wczesną wiosną 2013 KTM zaprezentował światu model 1190 Adventure R, a kilka miesięcy później mieliśmy okazję testować dla Was zupełnie przełomowy system stabilizacji motocykla pozwalający na hamowanie w złożeniu. W sposób oczywisty pierwszy wypust modelu Adventure R nie był wyposażony w MCS, niemniej jednak dla osób posiadających taką maszynę mamy dobrą wiadomość. System MCS nie wykorzystuje do swojej pracy żadnych dodatkowych czujników, ani komponentów ponad to, co zastosowane jest w standardowym motocyklu wyposażonym w ABS. System tworzy oprogramowanie, a to jak wiadomo daje się aktualizować. I taką właśnie aktualizację KTM przygotował dla posiadaczy modelu 2013.

NAS Analytics TAG

Wystarczy udać się do salonu KTMa, aby Twój 1190 Adventure R zyskał nowe możliwości. Koszt takiej aktualizacji w Niemczech to 399 Euro. W Polsce, z uwagi na wyższy VAT, cena może być również nieco wyższa.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę