tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 StuntDays 4 - premiera w Toruniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

StuntDays 4 - premiera w Toruniu

Autor: Simpson 2009.04.29, 12:06 8 Drukuj

Dwa długie, męczące, ale za to jakie radosne lata z Fiodorem latającym po przeróżnych miejscówkach z kamerą zaowocowały najnowszą odsłoną filmu z serii StuntDays

Stało się! Najbardziej oczekiwana premiera Polskiego stunt dvd już za nami.

NAS Analytics TAG

Dwa lata. Dwa długie, męczące, ale za to jakie radosne lata z Fiodorem latającym po przeróżnych miejscówkach z kamerą zaowocowały najnowszą odsłoną filmu z serii StuntDays. Krzysztof Adamski to jego reżyser, Patologia to jego tytuł, Wykwintni Melanżownicy to jego obsada.

Film pokazuje nam to, co się działo i jak ewoluował polski stunt w przeciągu dwóch poprzednich sezonów. Zobaczycie w nim najlepsze składy jak WHS, Ostra Jazda, Motobike3Miasto oraz najbliższą nam zagraniczną ekipę Riviera Stunt Riders. Ostry popis dają również solowe rodzynki jak Stunter13, Raptowny czy Fragment. Znajdziecie tam obszerne relacje z zawodów SBF, Extrememoto oraz mistrzostw świata w Zurichu, które bledną przy klipach z nieoficjalnych tripów do Borska, Krakowa czy nad Lazurowe Wybrzeże do Nicei. Przyzwyczajony do świetnego zgrania utworów muzycznych do akcji w poprzednich produkcjach po raz kolejny nie zawiodłem się na Fiodorze. Dzięki wsparciu Macca Squad i PTP kawałki są idealnie dopasowane do odpowiednich sekwencji w dvd. Nie tylko muzyka, ani świetne ujęcia zadecydowały o sukcesie Pana reżysera. Fiodoresku jako jedyny prawdziwy potrafi oddać klimat panujący w naszym małym dzikim światku. SD4 to dla mnie kolejny rozdział pamiętnika Polskiej jazdy ekstremalnej. Jak wiadomo stunt to nie tylko jazda i wielki szacunek należy się Krzysztofowi za stawianie czoła nocnym manewrom na niemalże każdej ustawce i zawzięte rejestrowanie naszych poczynań.

Pokaz premierowy odbył się w toruńskim klubie Hipnoza. Zaraz po projekcji wszyscy stunterzy oraz osoby im towarzyszące udały się do baru na symboliczny kieliszek i z fasonem oddali się rozmowom. W imieniu autora filmu dziękuję wszystkim zaangażowanym w powstanie filmu oraz osobom przybyłym na premierę. W imieniu swoim i wszystkich jeźdźców dziękujemy Fiodorowi za kolejną pamiątkę naszych radosnych stuntów! Pozostawiam wam do obejrzenia zdjęcia z tej jakże zacnej imprezy i polecam obserwowanie strony www.stuntdays.com na której już niedługo będziecie mogli zamówić swoją własną kopię STUNTDAYS 4 „PATOLOGIA"!

Zobacz trailer StuntDays 4 Patologia

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
ATB Bojanowo Simpson Bozeny
NAS Analytics TAG
Cegla Macca Squad Daniel M3M K2B squad
ekipa SP banda ch Familiada StuntPoland
Hipnoza stunt wydanie Hipnoza
wydanie freestyle redakcji scigacz pl Hipnoza premiera filmu
Cygan i Madzia K2B Hipnoza
klubowicze Torun klub Hipnoza Torun
Koszulka scigacz pl Zmija Ola Sobotka Marek Szkopek Doma Kubikowie
Maniekfreestyle com Macca Squad PTP
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Mariola 29/04/2009 17:01

Hahaha No i super ;D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę