tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Days 4 "PATOLOGIA"

Stunt Days 4 "PATOLOGIA"

Autor: Informacja prasowa 2008.04.24, 09:53 8 Drukuj

Już jest.. długo oczekiwany zwiastun filmu z serii Stunt Days!

„PATOLOGIA", bo taki nosi tytuł czwarta część Stunt Days, to bezwątpienia najbardziej hardcore'owa produkcja ostatnich lat! Stunt rozwija się w Polsce bardzo prężnie, poziom jazdy rośnie w zastraszającym tempie z roku na rok (aż strach pomyśleć co będzie za 5lat).

Pełno metrażowe dvd ukaże się prawdopodobnie za 3 miesiące, a na nim zobaczycie: relacje z 10-dniowego STUNT DAYS TOUR do Francji, terror ulic oraz stunt sesje na opuszczonych pasach lotniczych, relacje z zawodów EXTREMEMOTO.

Podkładem muzycznym zwiastuna PATOLOGII jest najnowszy utwór MACCA SQUAD pt. "Prawdziwa Historia" z ich nadchodzącej płyty (premiera prawdopodobnie pod koniec roku).

Śledźcie strony www.stuntdays.com oraz www.maccasquad.com, a dowiecie się więcej szczegółów na temat tych produkcji!

"Tutaj chodzi o pasje, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc.." nie czekaj, ściągnij zwiastun i poznaj PATOLOGIE. Zaznaczamy, że zwiastun jest bardzo konkretny i odradzamy jazdę na motocyklu w 10 minut po obejrzeniu, gdyż fantazja może Cię ponieść na.. jedno koło!

Zwiastun filmu Stunt Days 4 "PATOLOGIA":

Zdjęcia
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:patryho 26/04/2008 21:37

ZUCHY :)))))

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę