tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt: Harley-Davidson XR1200 Sportster w akcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt: Harley-Davidson XR1200 Sportster w akcji

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.30, 14:59 Drukuj

W moim odczuciu to jeden z najbardziej udanych modeli Harley-Davidsona ubiegłej dekady. Przynajmniej w wersji drogowej jazda nim daje niezapomniane wrażenia. Na etapie projektu był to motocykl stworzony specjalnie z myślą o rynku europejskim. Nie dziwi zatem, że hamulce, osiągi i prowadzenie były zdecydowanie lepsze, niż przyzwyczaiła nas ówczesna seria Sportster.

NAS Analytics TAG

Stylistykę upodobniono do dawnych konstrukcji dirt trackowych co zaowocowało całkiem zgrabnym nakedem. Rosjanie poszli jednak dalej i postanowili wykorzystać XR 1200 do stuntu. Zmiana zacisków na radialne, pompa hamulcowa Brembo, skrócone przełożenia, osłony silnika i minimalistyczny tłumik całkowicie zmieniły charakter sprzętu. Patrząc na ewolucje wykonywane przez stunterów, to był strzał w dziesiątkę. A swoją drogą, zauważyliście, jak mało ofert sprzedaży XR1200 pozostało na rynku?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr