tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startuje Skuber - pierwsza skuterowa sieć przewozowa w Polsce

Startuje Skuber - pierwsza skuterowa sieć przewozowa w Polsce

Autor: Raff 2019.01.16, 14:18 1 Drukuj

Skuber to pierwsza w Polsce usługa przewozu osób realizowana na skuterach. Już wkrótce wystartuje w 17 miastach w Polsce.

Skuber to polski startup, który zamierza zagospodarować nową na polskim rynku niszę - przewóz osób skuterami. Jak podkreślają jego twórcy, polskie korzenie są dla nich bardzo ważne - w budowaniu floty chcą korzystać ze skuterów polskich marek - Junak i Romet.

Pierwsze skutery z logo Skuber mają pojawić się we wszystkich miastach wojewódzkich już na początku marca. Jak twierdzą właściciele marki, w Skuberze może znaleźć pracę aż 70 tys. kierowców. Podkreślają też, że oferta nie ograniczy się tylko do przewozu osób, w planach ś również usługi kurierskie oraz wynajem pojazdów elektrycznych.

Ogromnym atutem skuterowej usługi przewozu ma być znacznie krótszy niż w przypadku samochodów czas dotarcia do celu. W każdym jednośladzie znajdą się kask dla pasażera, bagażnik i peleryna przeciwdeszczowa.

Skuber dostępny będzie we wszystkich miastach wojewódzkich. Koszt przejazdu wyniesie 90 gr za kilometr. Jak zapowiadają twórcy Skubera, do końca kwietnia wszystkie przejazdy będą realizowane bezpłatnie.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę