tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startuje Skuber - pierwsza skuterowa sieć przewozowa w Polsce NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Startuje Skuber - pierwsza skuterowa sieć przewozowa w Polsce

Autor: Raff 2019.01.16, 14:18 1 Drukuj

Skuber to pierwsza w Polsce usługa przewozu osób realizowana na skuterach. Już wkrótce wystartuje w 17 miastach w Polsce.

Skuber to polski startup, który zamierza zagospodarować nową na polskim rynku niszę - przewóz osób skuterami. Jak podkreślają jego twórcy, polskie korzenie są dla nich bardzo ważne - w budowaniu floty chcą korzystać ze skuterów polskich marek - Junak i Romet.

Pierwsze skutery z logo Skuber mają pojawić się we wszystkich miastach wojewódzkich już na początku marca. Jak twierdzą właściciele marki, w Skuberze może znaleźć pracę aż 70 tys. kierowców. Podkreślają też, że oferta nie ograniczy się tylko do przewozu osób, w planach ś również usługi kurierskie oraz wynajem pojazdów elektrycznych.

Ogromnym atutem skuterowej usługi przewozu ma być znacznie krótszy niż w przypadku samochodów czas dotarcia do celu. W każdym jednośladzie znajdą się kask dla pasażera, bagażnik i peleryna przeciwdeszczowa.

Skuber dostępny będzie we wszystkich miastach wojewódzkich. Koszt przejazdu wyniesie 90 gr za kilometr. Jak zapowiadają twórcy Skubera, do końca kwietnia wszystkie przejazdy będą realizowane bezpłatnie.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę