tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bd jedzi na skuterach i naprawia zepsute smartfony. Nowa usuga w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bd jedzi na skuterach i naprawia zepsute smartfony. Nowa usuga w Polsce

Autor: Andrzej Sitek 2023.03.29, 12:10 Drukuj

OPPO City Service to ekspresowe naprawy smartfonów. Działa to tak, że po kontakcie klienta z serwisem pracownik wsiadła na skuter i jedzie pod wskazany adres odebrać zepsuty telefon. Po naprawie smartfon wraca skuterem do właściciela.

Marka OPPO to chiński producent telefonów i urządzeń internetowych, który znajduje się w pierwszej piątce najczęściej wybieranych marek na globalnym rynku smartfonów. Firma istnieje od dwóch dziesięcioleci, ale na rynku polskim dostępna jest dopiero od stycznia 2019 roku. Teraz wprowadza w naszym kraju nową usługę, w której transport będzie odbywał się skuterami.  

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Oczywiście przyzwyczailiśmy się już do kurierów na skuterach, ale do tej pory z tej formy bardzo szybkiego transportu - szczególnie w zakorkowanych miastach - korzystało niewiele firm prowadzących inną działalność niż gastronomiczną. A tu proszę. Kto wie, może z czasem pojawia się na naszych drogach nawet skuterowe lub motocyklowe taksówki? Myślicie, że żartuję?

Właściwie to takie eksperymenty już miały miejsce. W Warszawie pierwsza moto taksówka wyruszyła w drogę ponad dekadę temu. Chętni na przejażdżkę i potrzebujący szybko dojechać od celu klienci mogli zamówić przejazd skuterem Suzuki Burgman 400. Ta usługa nie przetrwała próby czasu, ale pogłębiający się problem zakorkowanych przez samochody ulic największych miast Polski, w końcu przywróci tę inicjatywę.

Zresztą taksówki motocyklowe z powodzeniem działają w wielu krajach Azji, a na przykład w Dżakarcie są nawet bardziej popularne niż inne, tradycyjne formy komunikacji. Podobne rozwiązania funkcjonują też w Europie. Włosi mają swoje Scooterino, w Paryżu motocykle wożą pasażerów na lotnisko Orly, a zbliżona usługa w Londynie działa nieprzerwanie od 1990 roku.

Londyńskie moto taksówki też przewożą głównie spieszących się na lot pasażerów, zwłaszcza Stansted, Gatwick i City. Może już czas uruchomić motocyklową taksę na warszawskie lotnisko Chopina?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr