tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startuj zapisy do Motocrossowego Pucharu Europy FIM YZ bLU cRU 2022
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Startuj zapisy do Motocrossowego Pucharu Europy FIM YZ bLU cRU 2022

Autor: Informacja prasowa 2021.11.19, 09:44 Drukuj

Yamaha Motor Europe ogłosiła start rejestracji do europejskich pucharów YZ125, YZ85 i YZ65 bLU cRU 2022. W ich trakcie uczestnicy będą rywalizować o jedno ze 120 miejsc na bramce startowej w Superfinale YZ bLU cRU, który odbędzie się przy rundzie finałowej Mistrzostw Świata w Motocrossie.

Oprócz jedynego w swoim rodzaju doświadczenia, jeden zawodnik z każdej klasy pucharowej YZ otrzyma wsparcie od Yamaha Motor Europe w 2023 roku.

NAS Analytics TAG

Od 2015 roku Superfinał Pucharu Europy FIM YZ125 bLU cRU jest najlepszym wydarzeniem dla młodych motocrossowców, którzy chcą odnaleźć się w świecie profesjonalnych wyścigów. W 2019 roku Yamaha z powodzeniem otworzyła drzwi do pucharów także motocyklistom klas YZ85 i YZ65.

Program Pucharu Europy FIM YZ bLU cRU jest otwarty dla zawodników, którzy jeżdżą na YZ125, YZ85 lub YZ65 w jednej z zatwierdzonych serii mistrzostw krajowych. Przez cały sezon kierowcy będą gromadzić punkty bLU cRU. Najlepsza czterdziestka w każdej klasie zostanie zaproszona do udziału w superfinale bLU cRU, który odbędzie się podczas finałowej rundy Mistrzostw Świata w Motocrossie 2022.

W Superfinale trzech najlepszych zawodników z każdej klasy, wraz z dwoma starannie wybranymi dzikimi kartami z każdej kategorii, otrzyma zaproszenie na bLU cRU Masterclass, które odbędzie się pod koniec sezonu.

Masterclass to specjalnie stworzona impreza, ktora ma dać młodym zawodnikom przedsmak tego, czego mogą spodziewać się w świecie wyścigów. To także miejsce, w którym początkujący motocykliści mogą otrzymać fachowe szkolenie i porady od ambasadorów bLU cRU Yamaha Racing. Pod koniec trwających trzy dni zajęć, wybrany zostanie jeden zawodnik YZ125, który dołączy do zespołu EMX125 wspieranego przez markę Yamaha. Weźmie on udział w Mistrzostwach Europy EMX125 w 2023 roku, a zwycięzcy klas YZ65 i YZ85 otrzymają dodatkowe wsparcie od Yamahy na kolejny sezon.

Zawodnicy, którzy chcą wynieść swoją jazdę na wyższy poziom, mogą się już zapisywać do udziału w projekcie. Zapisy trwają do 28 lutego 2022, a wszystkie informacje i formularz rejestracyjny znajdują się TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr