tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sprzeda motocykli Ducati wystrzelia w pierwszym kwartale 2021 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sprzeda motocykli Ducati wystrzelia w pierwszym kwartale 2021 roku

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.30, 08:33 Drukuj

Po kiepskim 2020 roku w wynikach sprzedaży Ducati przyszło solidne odmrożenie. Producent przedstawił wyniki za pierwszy kwartał, który był lepszy o 33 procent od analogicznego okresu ubiegłego roku.

W pierwszym kwartale 2021 roku Ducati dostarczyło 12 803 motocykli, co dało wzrost o 33% w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Złośliwi powiedzą, że przecież jego początek stał pod znakiem rozwoju pandemii koronawirusa, ale wynik ten jest również o 2% lepszy od pierwszego kwartału 2019 roku, a to już robi wrażenie zwłaszcza w obliczu wszechobecnych informacji o problemach logistycznych spowodowanych brakiem kontenerów.

NAS Analytics TAG

W podziale na kraje najlepszym rynkiem były rodzime Włochy, gdzie swoich nowych właścicieli znalazły 2354 motocykle. Na drugim miejscu znalazły się Stany Zjednoczone z liczbą 1723 sprzedanych egzemplarzy, a podium zamykają Niemcy z wynikiem 1275 sztuk. Najlepiej sprzedającą się rodziną modeli był Scrambler 800. Najlepiej sprzedającymi się motocyklami zostały Multistrada V4 oraz Streetfighter V4. Dzięki programom szczepień świat powoli wraca do normalności, więc możemy spodziewać się kolejnych sukcesów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr