tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati zaprezentowao model Diavel 1260 S w nowej specjalnej i ekscentrycznej wersji Black and Steel
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati zaprezentowao model Diavel 1260 S w nowej specjalnej i ekscentrycznej wersji Black and Steel

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.09, 18:52 Drukuj

Ducati przedstawiło model Diavel 1260 S w specjalnej wersji Black and Steel, która nawiązuje do konceptu Materico z 2019 roku. Motocykl łączy stonowane szarości, czerń oraz krzykliwe żółte akcenty.

Ducati Diavel 1260 w malowaniu Materico został zaprezentowany w 2019 roku podczas Milan Design Week, w ramach wydarzenia "Beautiful Boldness / Visionary Design". Był ukoronowaniem współpracy Ducati z Lamborghini oraz Pirelli. Walter De Silva, który był między innymi projektantem Volkswagena, powiedział wtedy, że "Design jest wszędzie, ale narodził się we Włoszech". Ciężko się z tym nie zgodzić patrząc na Diavela 1260, który śmiało może zostać nazwany dwukołowym dziełem sztuki.

NAS Analytics TAG

Niezależnie od tego, na jakim elemencie zawiesimy oko, Diavel 1260 potrafi zachwycić. Z boku i z przodu rzucą się w oczy nadające muskularności wloty powietrza, do tego smukłe wyprofilowanie kanapy, a na zbiornik paliwa widziany od góry można patrzeć godzinami. Wisienką na szczycie tortu jest tłumik kończący się w miejscu, gdzie zaczyna się obrys felgi. Diavel 1260 to także emocje płynące z jazdy, a te zapewnia między innymi silnik Testastretta DVT o pojemności 1262 cm3 i mocy 162 koni mechanicznych. Dodatkowo w wersji S mamy na pokładzie quickshifter oraz regulowane zawieszenie Ohlins.

Diavel 1260 S w wersji Black and Steel to połączenie kolorów znanych z malowań Thrilling Black oraz Dark Stealth z żółtą ramą, spodem "ogona" oraz żółtymi akcentami na dolnej owiewce i felgach. Ta wersja z pewnością przyciągnie osoby, które lubią nieoczywiste i zaskakujące rozwiązania, bo żółty kolor zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty motocykla.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr