tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sportowy motocykl od waciciela marki Benelli. QJMotor zdradza pierwsze szczegy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sportowy motocykl od waciciela marki Benelli. QJMotor zdradza pierwsze szczegy

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.04.21, 13:18 Drukuj

Na początku kwietnia Benelli pokazało koncepcyjne grafiki modelu Tornado 550. Teraz QJMotor przedstawiło zapowiedź motocykla sportowego z silnikiem, który ma również MV Agusta Lucky Explorer 5.5.

Na pokładzie sportowego motocykla QJMotor ma zagościć silnik będący rozwinięciem dotychczasowego motoru, który znamy z gamy Benelli jako 502. Pojawił się już w turystycznym motocyklu MV Agusta Lucky Explorer 5.5 i wiadomo już, że za większą pojemnością nie poszło zwiększenie mocy i ta nadal ma być na poziomie 47 KM. Wynika to z tego, że dzięki temu maszyna może być sprzedawana posiadaczom prawa jazdy kat. A oraz A2 bez konieczności stosowania blokady w postaci zdławienia dolotu lub przeprogramowania komputera. To z kolei zmniejsza koszty produkcji.

NAS Analytics TAG

Motocykl od QJMotor ma ciekawą i agresywną stylistykę, choć jego przód nieco przypomina Ducati Supersport. Na pokładzie pojawiły się także skrzydła aerodynamiczne, ale jednocześnie widzimy wysoko zamontowane kierownice clip-on, a to oznacza, że będziemy mieć do czynienia z maszyną sportowo turystyczną. W układzie hamulcowym znajdą się produkty Brembo, a zawieszenie ma pochodzić od KYB. Z przodu pojawi się widelec upside-down. Motocykl ma być odpowiedzią na CFMoto 450SR.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr