tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rusza projekt "Turystyka Kawasaki"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rusza projekt "Turystyka Kawasaki"

Autor: Informacja prasowa 2022.04.26, 15:10 Drukuj

Kawasaki pochwaliło się nowym projektem o nazwie Turystyka Kawasaki. W inauguracyjnym sezonie odbędą się trzy wyjazdy turystyczno-krajoznawcze po drogach asfaltowych. Trzy dni w siodle motocykla, setki wspólnie pokonanych kilometrów, nowe znajomości i dobra zabawa!

Pierwsza edycja odbędzie się już za niespełna miesiąc - w dniach 20-22 maja, chętni będą pokonywać winkle w Bieszczadach. A kolejne wyjazdy, które zaplanowane są na lipiec i wrzesień zabiorą uczestników na Dolny Śląsk i Mazury.

NAS Analytics TAG

Na wyjeździe organizator zapewnia formułę "All-Inclusive". W ramach pakietu uczestnicy mają zapewnione, oprócz noclegów w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie (śniadania, lunch na trasie, kolacje), ale także opłaty za ewentualne wstępy, opłaty parkingowe. Otrzymają również okolicznościowe upominki.

Innymi słowy, wy rezerwujecie czas i przygotowujecie do wyjazdu swój motocykl (dowolnej marki), a zespół Kawasaki zajmuje się całą resztą.

Oczywiście, na miejscu będzie możliwość przetestowania modeli Kawasaki na sezon 2022 (rodzina Versys, Ninja czy "Z"). Więcej informacji znajdziecie na stronach: www.turystyka.kawasaki.pl  oraz www.sklep.kawasaki.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr