tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Kawasaki Ninja H2 SX może być bezpieczniejszy. Producent chce zainstalować kamery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Kawasaki Ninja H2 SX może być bezpieczniejszy. Producent chce zainstalować kamery

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.02.15, 08:02 Drukuj

Podczas targów EICMA 2021 Kawasaki pokazało nową generację modelu H2 SX i jednocześnie doczekaliśmy się w końcu zastosowania obiecywanego systemu radarowego od marki Bosch. Teraz okazuje się, że Japończycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i zamierzają ten system rozwijać.

System zaproponowany w modelu Ninja H2 SX składa się z dwóch radarów oferujących takie funkcje jak monitorowanie martwego pola, ostrzeganie o potencjalnej kolizji i oczywiście adaptacyjny tempomat. Jednocześnie systemy nie podejmują żadnych akcji, jeżeli wykryją zagrożenie. Kiedy jednak pojawią się kamery, to wszystko może się zmienić.

NAS Analytics TAG

Według wniosku patentowego kamery mają umożliwić wprowadzenie systemów aktywnego reflektora, automatycznego hamowania czy utrzymania pasa ruchu, a także współpracować z kontrolą trakcji. Na razie nie wiadomo, czy Kawasaki planuje odświeżać model H2 SX już po roku. Oczywiście producent mógłby zastosować nowy system także w modelu Versys 1000 albo Ninja 1000SX. Na razie pozostaje cierpliwie czekać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę