tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy motocykl Bimota w drodze. Producent przedstawi tajemniczy zwiastun
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy motocykl Bimota w drodze. Producent przedstawi tajemniczy zwiastun

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.17, 17:44 Drukuj

W sieci pojawiła się tajemnicza zapowiedź nowego motocykla Bimota. Marka ruszyła z kopyta po zastrzyku finansowym i technologicznym od Kawasaki. Wygląda na to, że wkrótce uraczy nas kolejnym ciekawym projektem.

Na razie w ofercie są motocykle Tesi H2 oraz KB4, które mają silniki od Kawasaki Ninja H2 i Kawasaki Ninja 1000. Jaki będzie kolejny model? Pod postem umieszczonym w serwisie Instagram można przeczytać tylko "Nowy rok... nowy projekt!" i to w zasadzie wszystko. Nie wiadomo, czy producent planuje nawiązanie do którejś z historycznych maszyn, rozwinięcie jednej z obecnych, czy może coś zupełnie nowego.

NAS Analytics TAG

Jak wygląda kwestia spekulacji? Japoński magazyn Young Machine poszedł bardzo szeroko i twierdzi, że kolejnym motocyklem z włoskiej stajni mógłby być trzykołowiec stanowiący konkurencję dla Yamahy Niken. Kawasaki opatentowało odpowiedni mechanizm już w 2018 roku i nawet przedstawiało czterokołowy koncept, ale nigdy nie doczekaliśmy się efektu końcowego.

Nieco bardziej przyziemny obraz wyłania się z wywiadu, którego Pierluigi Marconi udzielił brytyjskiemu MCN. Powiedział wtedy, że Bimota chce wprowadzić do oferty motocykle turystyczne i adventure. Wieść gminna niesie, że ewentualny turystyk miałby być wyposażony w silnik z Kawasaki Ninja H2 SX.

 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr